Author: e***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwww
顏色: 彩色
Price: NT$143
| Material | Glass |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | Tungsten Halogen Lamp |
| Type | Bulbs(Halogen) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 3200K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq251231173666357445250 |
Brand Name: PHILIPS
Quality: 1478555 people said the quality is very good!
Author: e***i
Date:
Review: Wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwww
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.